Rozkład jazdy w okresie Świąteczno – Noworocznym – stare
Linia WISŁA - KATOWICE - WISŁA
1695
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1695,bridge-core-2.1.9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Rozkład jazdy w okresie Świąteczno – Noworocznym

24.12.2020 (czwartek) Wigilia

LINIA WISŁA – KATOWICE

GODZINY ODJAZDÓW DO KATOWIC

Wisła – Katowice:

9.10, 13.10 Ż

Ustroń Polana – Katowice:

9.18, 13.18 Ż

Ustroń Centrum – Katowice:

9.23, 13.23 Ż

Ustroń Skrzyżowanie – Katowice:

9.25, 13.25 Ż

Skoczów PKS – Katowice:

9.38, 13.38 Ż

Pawłowice Targ – Katowice:

10.05, 14.05 Ż

Żory, Bajerówka – Katowice:

7.40, 10.15, 14.15 Ż

Żory, Sąd – Katowice:

7.42, 10.17, 14.17 Ż

Żory, Centrum Przesiadkowe – Katowice:

7.45, 10.20

LINIA KATOWICE – WISŁA

GODZINY ODJAZDÓW DO WISŁY

Katowice PKS – Wisła:

9.25, 13.10 Ż

Katowice PKP – Wisła:

9.30, 13.20 Ż

Mikołów – Wisła:

9:50 R, 13.35 R Ż

Żory Centrum Przesiadkowe – Wisła:

7.50, 10:15, 14.00 Ż

Żory Sąd – Wisła:

7.53, 10.18, 14.03 Ż

Żory Bajerówka- Wisła:

7.55, 10.20

Pawłowice Targ – Wisła:

8.05, 10.30

Skoczów – Wisła:

8.32, 10:57

Ustroń Skrzyżowanie – Wisła:

8.42, 11.10

Ustroń Centrum – Wisła:

8.44, 11.12

Ustroń Polana- Wisła:

8.49, 11.17

  • LEGENDA

    • Ż – kurs tylko do Żor

LINIA CIESZYN – KATOWICE

GODZINY ODJAZDÓW DO KATOWIC

Cieszyn – Katowice:

6.10, 8.05, 10.35, 12.05

Pawłowice – Katowice:

5.35, 6.40, 8.35, 11.05, 12.35

Żory Bajerówka – Katowice:

5.45, 6.50, 7.40, 8.45, 11.15, 12.45

Żory Sąd – Katowice:

5.47, 6.52, 7.42, 8.47, 11.17, 12.47

Żory Centrum Przesiadkowe – Katowice:

5.50, 6.55, 7.45, 8.50, 11.20, 12.50

LINIA KATOWICE – CIESZYN

GODZINY ODJAZDÓW DO WISŁY

Katowice – Cieszyn:

6.30, 8.45, 10.00, 12.25, 14.20 Ż

Żory Centrum Przesiadkowe – Cieszyn:

7.10, 9.25, 10.40, 13.05, 15.00 Ż

Żory Sąd – Cieszyn:

7.13, 9.28, 10.43, 13.08, 15.03 Ż

Żory Bajerówka – Cieszyn:

7.15, 9.30, 10.45, 13.10

Pawłowice – Cieszyn:

7.25, 9.40, 10.55, 13.20

  • LEGENDA

    • Ż – kurs tylko do Żor

25.12.2020 (piątek) Boże Narodzenie I

26.12.2020 (sobota) Boże Narodzenie II

Żadna z linii nie będzie kursowała.

27.12.2020 (niedziela) – 30.12.2020 (środa)

Linie kursują zgodnie z tygodniowym rozkładem jazdy.

31.12.2020 (czwartek) Sylwester

LINIA WISŁA – KATOWICE

GODZINY ODJAZDÓW DO KATOWIC

Wisła – Katowice:

9.10, 13.10, 15.40 Ż, 18.40 Ż

Ustroń Polana – Katowice:

9.18, 13.18, 15.48 Ż , 18.48 Ż

Ustroń Centrum – Katowice:

9.23, 13.23, 15.53 Ż, 18.53 Ż

Ustroń Skrzyżowanie – Katowice:

9.25, 13.25, 15.55 Ż, 18.55 Ż

Skoczów PKS – Katowice:

9.38, 13.38, 16.08 Ż, 19.08 Ż

Pawłowice Targ – Katowice:

10.05, 14.05, 16.35 Ż, 19.30 Ż

Żory, Bajerówka – Katowice:

7.40, 10.15, 14.15, 16.45 Ż, 19.40 Ż

Żory, Sąd – Katowice:

7.42, 10.17, 14.17, 16.47 Ż, 19.42 Ż

Żory, Centrum Przesiadkowe – Katowice:

7.45, 10.20, 14.20

LINIA KATOWICE – WISŁA

GODZINY ODJAZDÓW DO WISŁY

Katowice PKS – Wisła:

9.25, 13.10 Ż

Katowice PKP – Wisła:

9.30, 13.20 Ż

Mikołów – Wisła:

9:50 R, 13.35 R Ż

Żory Centrum Przesiadkowe – Wisła:

7.50, 10:15, 14.00 Ż

Żory Sąd – Wisła:

7.53, 10.18, 14.03 Ż

Żory Bajerówka- Wisła:

7.55, 10.20

Pawłowice Targ – Wisła:

8.05, 10.30

Skoczów – Wisła:

8.32, 10:57

Ustroń Skrzyżowanie – Wisła:

8.42, 11.10

Ustroń Centrum – Wisła:

8.44, 11.12

Ustroń Polana- Wisła:

8.49, 11.17

  • LEGENDA

    • Ż – kurs tylko do Żor

LINIA CIESZYN – KATOWICE

GODZINY ODJAZDÓW DO KATOWIC

Cieszyn – Katowice:

6.10, 8.05, 10.35, 12.05

Pawłowice – Katowice:

5.35, 6.40, 8.35, 11.05, 12.35

Żory Bajerówka – Katowice:

5.45, 6.50, 7.40, 8.45, 11.15, 12.45

Żory Sąd – Katowice:

5.47, 6.52, 7.42, 8.47, 11.17, 12.47

Żory Centrum Przesiadkowe – Katowice:

5.50, 6.55, 7.45, 8.50, 11.20, 12.50

LINIA KATOWICE – CIESZYN

GODZINY ODJAZDÓW DO WISŁY

Katowice – Cieszyn:

6.30, 8.45, 10.00, 12.25, 14.20 Ż

Żory Centrum Przesiadkowe – Cieszyn:

7.10, 9.25, 10.40, 13.05, 15.00 Ż

Żory Sąd – Cieszyn:

7.13, 9.28, 10.43, 13.08, 15.03 Ż

Żory Bajerówka – Cieszyn:

7.15, 9.30, 10.45, 13.10

Pawłowice – Cieszyn:

7.25, 9.40, 10.55, 13.20

  • LEGENDA

    • Ż – kurs tylko do Żor