Rozkład jazdy w okresie Świąteczno – Noworocznym
Wynajmem busów i autokarów na trasach krajowych i zagranicznych.
1712
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1712,bridge-core-2.1.9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Rozkład jazdy w okresie Świąteczno – Noworocznym:

24.12.2020 (czwartek) Wigilia

Linia Wisła-Katowice

Wisła – Katowice: 9.10, 13.10 Ż

Ustroń Polana – Katowice: 9.18, 13.18 Ż

Ustroń Centrum – Katowice: 9.23, 13.23 Ż

Ustroń Skrzyżowanie –  Katowice: 9.25, 13.25 Ż

Skoczów D.A. – Katowice: 9.38, 13.38 Ż

Pawłowice Targ – Katowice: 10.05, 14.05 Ż

Żory Bajerówka – Katowice: 7.40, 10.15, 14.15 Ż

Żory Sąd – Katowice: 7.42, 10.17, 14.17 Ż

Żory Centrum Przesiadkowe – Katowice: 7.45, 10.20

 

Linia Katowice-Wisła

Katowice PKS – Wisła: 9.25, 13.10 Ż

Katowice PKP – Wisła: 9.30, 13.20 Ż

Mikołów – Wisła: 9:50 R13.35 R Ż

Żory Centrum Przesiadkowe – Wisła: 7.50, 10:15, 14.00 Ż

Żory Sąd – Wisła: 7.5310.18, 14.03 Ż

Żory Bajerówka- Wisła: 7.5510.20

Pawłowice Targ – Wisła: 8.0510.30

Skoczów – Wisła: 8.3210:57

Ustroń Skrzyżowanie – Wisła: 8.4211.10

Ustroń Centrum – Wisła: 8.4411.12

Ustroń Polana- Wisła: 8.4911.17

 

Linia Katowice-Cieszyn 

Katowice – Cieszyn: 6.30, 8.45, 10.00, 12.25, 14.20 Ż

Żory Centrum Przesiadkowe – Cieszyn: 7.10, 9.25, 10.40, 13.05, 15.00 Ż

Żory Sąd – Cieszyn: 7.13, 9.28, 10.43, 13.08, 15.03 Ż

Żory Bajerówka – Cieszyn: 7.15, 9.30, 10.45, 13.10

Pawłowice – Cieszyn: 7.25, 9.40, 10.55, 13.20

 

Linia Cieszyn-Katowice

Cieszyn – Katowice: 6.10, 8.05, 10.35, 12.05

Pawłowice – Katowice: 5.356.40, 8.35, 11.05, 12.35

Żory Bajerówka – Katowice: 5.45, 6.50, 7.40, 8.45, 11.15, 12.45

Żory Sąd – Katowice: 5.47, 6.52, 7.42, 8.47, 11.17, 12.47

Żory Centrum Przesiadkowe – Katowice: 5.50, 6.55, 7.45, 8.50, 11.20, 12.50

25.12.2020  (piątek)  Boże Narodzenie I
26.12.2020 (sobota) Boże Narodzenie II

Żadna z linii nie będzie kursowała.

27.12.2020 (niedziela) – 30.12.2020 (środa)

Linie kursują zgodnie z tygodniowym rozkładem jazdy.

31.12.2020 (czwartek) Sylwester

Linia Wisła-Katowice

Wisła – Katowice: 9.10, 13.10, 15.40 Ż18.40 Ż

Ustroń Polana – Katowice: 9.18, 13.18, 15.48 Ż , 18.48 Ż

Ustroń Centrum – Katowice: 9.23, 13.23, 15.53 Ż18.53 Ż

Ustroń Skrzyżowanie –  Katowice: 9.25, 13.25, 15.55 Ż18.55 Ż

Skoczów D.A. – Katowice: 9.38, 13.38, 16.08 Ż19.08 Ż

Pawłowice Targ – Katowice: 10.05, 14.05, 16.35 Ż19.30 Ż

Żory Bajerówka – Katowice: 7.40, 10.15, 14.15, 16.45 Ż19.40 Ż

Żory Sąd – Katowice: 7.42, 10.17, 14.17, 16.47 Ż,  19.42 Ż

Żory Centrum Przesiadkowe – Katowice: 7.45, 10.20, 14.20

 

Linia Katowice-Wisła

Katowice PKS – Wisła: 9.25, 13.10, 15.50/P-S/

Katowice PKP – Wisła: 9.30, 13.20, 16.00/C,P-S/

Mikołów – Wisła: 9:50 R, 13.35 R

Żory Centrum Przesiadkowe – Wisła: 7.50, 10:15, 14.00 , 16.40/P-S/

Żory Sąd – Wisła: 7.5310.18, 14.03, 16.43/P-S/

Żory Bajerówka- Wisła: 7.5510.20, 14.05, 16.45/P-S/

Pawłowice Targ – Wisła: 8.0510.30, 14.15, 16.55/P-S/

Skoczów – Wisła: 8.3210:57, 14.42, 17.42

Ustroń Skrzyżowanie – Wisła: 8.4211.10, 14.55, 17.55

Ustroń Centrum – Wisła: 8.4411.12, 14.57, 17.57

Ustroń Polana- Wisła: 8.4911.17, 15.02, 18.02

 

Linia Katowice-Cieszyn 

Katowice – Cieszyn: 6.30, 8:45, 10.00, 12.25, 14.20

Żory Centrum Przesiadkowe – Cieszyn: 7.10, 9.25, 10.40, 13.05, 15.00

Żory Sąd – Cieszyn: 7.13, 9.28, 10.43, 13.08, 15.03

Żory Bajerówka- Cieszyn: 7.15, 9.30, 10.45, 13.10, 15.05

Pawłowice – Cieszyn: 7.25, 9.40, 10.55, 13.20, 15.15

 

Linia Cieszyn-Katowice

Cieszyn – Katowice: 6.10, 8.05, 10.35, 12.05, 15:50 Ż

Pawłowice – Katowice: 5.35, 6.40, 8.35, 11.05, 12.35, 16.20 Ż

Żory Bajerówka – Katowice: 5.456.50, 7.40, 8.45, 11.15, 12.45, 16.30 Ż

Żory Sąd – Katowice: 5.476.52, 7.42, 8.47, 11.17, 12.47, 16.32 Ż

Żory Centrum Przesiadkowe – Katowice: 5.506.55, 7.45, 8.50, 11.20, 12.50

01.01.2021 (piątek) Nowy Rok

Żadna z linii nie będzie kursowała.

Od 02.01.2021 (sobota)

Obie linie kursują zgodnie z tygodniowym rozkładem jazdy.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2020 życzy Firma Przewozowa BusBrothers